کابینت

کابینت ممبران

مدل کابینت ممبران یا کابینت وکیوم از ورق ام دی اف ساخته شده که روی آن روکش پی وی سی pvc چسبیده شده است که چسب استفاده شده و نوع روکش خیلی مهم است در کیفیت. از این متریال بیشتر برای کارهای کلاسیک استفاده میکنند.

مدل کابینت ممبران سفید کلاسیک با اپن جزیره اجرا شده است.ممبران یا وکیوم در واقع نوعی روکش PVC است که برروی مغزی هایی با جنس مختلف مثل ام دی اف، چوب یا نئوپان میتونه کشیده می شود. بهترین رنگ کابینت ممبران آشپزخانه در حال حاضر رنگ سفید می باشد.ممبران یا وکیوم در واقع نوعی روکش PVC است که برروی مغزی هایی با جنس مختلف مثل ام دی اف، چوب یا نئوپان میتونه کشیده می شود. کابینت وکیوم سفید آشپزخانه بزرگ بدون اپن ساخته شده است. ممبران یا وکیوم در واقع نوعی روکش PVC است که برروی مغزی هایی با جنس مختلف مثل ام دی اف، چوب یا نئوپان میتونه کشیده شود.

مدل کابینت ممبران سفید با اپن جزیره طراحی و اجرا شده است. جزیره به صورتی عمود در ابتدای ورودی آشپزخانه قرار گرفته، که اگر به صورت افقی نصب میشد فضای آشپزخانه بزرگتر میشد. مدل کابینت ممبران سفید با اپن جزیره کوچکی ساخته شده است. در ابتدای ورودی آشپزخانه در دو طرف طبقه هایی برای قرار دادن لوازم تزئینی در نظر گرفته شده است. 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + نوزده =